PRONAR PT512 !!!SPRZEDANE!!!

Rok produkcji: 2020

cena: 56 990 zł

PRONAR PT512 !!!SPRZEDANE!!!

tu opis produktu

Przyczepa Pronar tandem paletowa PT512
Fabrycznie nowa 2020
Ładowność 12 ton
Wywrot na 3 stronny
Instalacja hamulcowa pneumatyczna 2-przewodowa tył
Rodzaj zaczepu tylnego Zaczep aut. AH38-4 V.Orlandi
Rodzaj inst. hydraulicznej Instalacja hydr. ISO tył
Wysokość ścian i nadstaw 600+800 mm
Rodzaj dyszla Fi50 dolny zaczep transportowy
Balkon
Stelaż z plandeką
Ogumienie przyczepy PT512 385/65 R22,5 18PR

Ten doskonały sprzęt na trudny teren jest doceniany nie tylko w rolnictwie, ale również w innych gałęziach gospodarki. Przyczepa TANDEM paletowa PT512 wyposażona jest w wytrzymałą ramę podwozia z prostokątnych profili zamkniętych z mechanizmem trójstronnego wywrotu, we wzmocniony dyszel, podporę hydrauliczną nożycową, resory paraboliczne i mocne ogumienie radialne. Prędkość konstrukcyjna wynosi 40km/h, a dodatkowo kupujący ma wybór między instalacja hamulcową pneumatyczna oraz hydrauliczną. W standardzie instalacja trójstronnego wywrotu wraz z zaworem odcinającym (uruchamiającym się podczas wywrotów na boki) oraz cylinder teleskopowy. Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, m.in. nowoczesnych dwuskładnikowych powłok lakierniczych.

Do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.