PRONAR PT612 !!!SPRZEDANE!!!

Rok produkcji: 2020

cena: 55 250 zł

PRONAR PT612 !!!SPRZEDANE!!!

tu opis produktu

Przyczepa PRONAR PT612
Fabrycznie Nowa 2020r
Wywrot na 3 strony
Ładowność 12 ton
Rodzaj dyszla Stały fi40 L=2000
Instalacja hamulcowa pneumatyczna 2-przewodowa tył
Rodzaj inst. hydraulicznej Instalacja hydr. ISO tył
Wysokość ścian i nadstaw 600+800 mm
Rodzaj usztywnienia ścian Listwy usztywniające
Ogumienie do przyczepy PT612 385/65 R22,5 18PR
Zaczep tylny Sprzęg BPU-63D110B Unimar
Balkon
Plandeka rolowana ze stelażem z odkładaną rurą centralną

W przyczepie zastosowano skrzynię ładunkową z mocnymi płytami podłogowymi, a wytrzymałe, profilowane ściany są ryglowane centralne. Wyposażona jest w mechanizm trójstronnego wywrotu. Szyber zsypowy w ścianie tylnej ułatwia rozładunek płodów i materiałów rolniczych, czy sypkich materiałów budowlanych (np. piasek), a odległość między platformą a podłożem (między 1142 mm a 1270 mm) znacząco ułatwia załadunek. Konstrukcja ramy podwozia oparta jest na wytrzymałych, prostokątnych profilach zamkniętych, co zapewnia wytrzymałość. Prędkość konstrukcyjna przyczepy PRONAR PT612 wynosi 40km/h, do wyboru jest instalacja hamulcowa pneumatyczna lub hydrauliczna. Zawieszenie, osie, resory paraboliczne oraz oświetlenie zostały tak zaprojektowane, by spełnić wymogi prędkości konstrukcyjnej. Do produkcji użyto materiałów wysokiej jakości, m.in. nowoczesnych dwuskładnikowych powłok lakierniczych. Transport za pomocą przyczep dwuosiowych jest popularny zarówno w rolnictwie, jak i w gospodarce komunalnej.

Do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.