PRONAR T026M !!!SPRZEDANE!!!

Rok produkcji: 2020

cena: 52 950 zł

PRONAR T026M !!!SPRZEDANE!!!

tu opis produktu

Przyczepa platformowa do bel PRONAR T026M
Fabrycznie nowa
Ładowność 13,5 tony
Hamulce dwuprzewodowe
Drabinki oporowe
Ogumienie 500/50-17

- SOLIDNA - lekka, stabilna konstrukcja i optymalna grubość podłogi .
- WYDAJNA - wysokość ścian dostosowana do transportu dwóch warstw bel, nisko zwieszona konstrukcja ułatwiająca załadunek
- UNIWERSALNA - szerokość powierzchni ładunkowej dostosowana do przewozu europalet i euroskrzyń
- NIEZAWODNA - sztywna i odporna na przeciążenia konstrukcja.
- BEZPIECZNA - w przyczepie istnieje możliwość zastosowania hydraulicznie sterowanych bocznych ścian zabezpieczających. Hydrauliczne ściany zapewniają szybkie i pewne zabezpieczenie ładunku na platformie a transport odbywa się bezpiecznie bez narażania innych użytkowników dróg publicznych. Można znacznie szybciej i w sposób absolutnie skuteczny zabezpieczyć przewożone bele w porównaniu do tradycyjnego manualnego zabezpieczania pasami transportowymi. Załadunek przyczepy odbywa się wówczas od strony podniesionej do góry jednej ze ścian, Zabezpieczenie następuje w wyniku opuszczenia i dosunięcia ściany do ładunku.

Do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.