SERWIS

Kupując w naszej firmie maszynę rolniczą nie muszą się Państwo martwić o serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Każdy zakupiony sprzęt rolniczy którego jesteśmy autoryzowanym dealer objęty jest pełną obsługą serwisową, a także wykonujemy wszelkie naprawy bieżące.

Zapewniamy kompleksową obsługę od wyceny, naprawę aż po zaopatrzenie w niezbędne części - to wszystko za sprawą wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych serwisantów. Posiadamy stanowiska warsztatowe wyposażone w najnowsze narzędzia niezbędne do diagnostyki, naprawy i kalibracji ciągników i maszyn rolniczych. W pracach serwisowych wykorzystujemy oryginalne części oraz materiały eksploatacyjne od pewnych i sprawdzonych dostawców.

Oferujemy:

- Przeglądy oraz naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne, okresowe

- Uruchamiamy nowe maszyny u klienta

- Komputerowa diagnostyka elektroniki

- Wycena i weryfikacja stanu technicznego pojazdów

- Kapitalne remonty silników, skrzyń biegów

- Montaż dodatkowego osprzętu

- Odgrzybianie i nabijanie klimatyzacji

- Serwis automatyki, hydrauliki oraz instalacji elektrycznej

- Dobór środków smarnych

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.